Satıcı Değil Misin? Trendyol'da Satıcı Ol

Müşteri Puan & Yorumları

Müşteri, satın aldığı ürünler için puanlama yapabilir ve dilerse ürüne dair yorum da yazabilir.

1. Müşteri, mobil uygulama veya web sitesi üzerinden Hesabım > Siparişlerim sayfasında puanlamak veya yorum yapmak istediği ürünün yer aldığı siparişi bularak "Sipariş Detay" sayfasına girer. 

2. Siparişin içindeki puanlamak veya yorum yapmak istediği ürünü bularak "Ürünü Değerlendir" butonuna tıklar.3. Açılan ekranda ürüne 5 yıldız üzerinden bir puan verir. (Yorum eklemek istemezse direkt puanı gönderebilir.)

4. Eğer yorum da yapmak isterse aynı sayfa üzerinden yorum alanına yorumunu yazılı olarak girer ve gönderir. (Müşteri yaptığı yorumda dilerse adını gizleyebilir)5. Yapılan yorumlar kurallar çerçevesinde kontrol edildikten sonra uygun bulunursa en kısa sürede yayına alınır.

i. Müşteri, ürünü hangi satıcıdan satın aldıysa yorumunun altına, ürünü aldığı satıcının adı sistem tarafından otomatik olarak yazılır.Müşterilerin ürünlerinize verdikleri puanları ve yapılan yorumları satıcı panelinizdeki “Raporlar” ekranında yer alan “Değerlendirmelerim” başlığından takip edebilirsiniz.

“Değerlendirmelerim” alanındaki “Ürün Değerlendirmeleri” başlığında tarih ve ürün bazlı değerlendirmelerinizi görebilir ve detaylıca inceleyebilirsiniz. 

Detaylı bilgi için Trendyol Akademi'de yer alan “Ürün Değerlendirmelerim” eğitimini inceleyebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için neleri geliştirebiliriz?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Aradığınız başlığı bulamadıysanız konuyla ilgili canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.