Satıcı Değil Misin? Trendyol'da Satıcı Ol

Trendyol E-ticaret Danışmanlığı

E-ticaret danışmanları (ETD) satıcılarımıza ticari danışmanlık sunması için kurduğumuz ekibin bir parçasıdır. ETD'ler iş ortaklarımızı önceden belirlenmiş konular ile belirli aralıklarda ararlar.

Görevleri; iş ortaklarımızın Trendyol ailesine katıldığınız ilk günden itibaren yanlarında olup satışlarını artırmalarına, görünürlük kazanmalarına ve Trendyol'daki yenilik ve güncellemelerden haberdar olmalarına yardımcı olmaktır.

 

Kimlere Hizmet Verir?

Satıcı cirosu, satıcının paneli ne kadar aktif kullandığı vs. gibi bir çok metriğe bakarak o ay e-ticaret danışmanlığı hizmeti sunulacak iş ortakları belirlenir.

Bazı iş ortakları kitleye sonradan dahil olabilir, bazılarıysa kitleden çıkabilir. Kitle belirlenirken iş ortakları özelinde karar verilmez. Algoritmalar ilgili kriterleri sağlayan iş ortaklarını otomatik olarak belirler.

İletişimleri etkin bir şekilde yönetebilmek adına dikkate alınan kurallar & algoritma ile belirlenen iş ortakları ETD ekiplerimizden hizmet alabilmektedir.

Hangi Konularda Destek Olur?

E-ticaret danışmanlarımız Trendyol'da ilgili ay içerisinde öne çıkan konuları göz önünde bulundurarak bir gündem oluştururlar. Yeni özellikler, kampanya tarihleri ve kampanya içerikleri gibi tüm haberler danışmanlarımız tarafından iş ortaklarımıza aktarılır. Buna ek olarak satışları hızlandırabilecek, bilinirliği arttıracak tüm özellikleri çalışır ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarınıza en uygun olanları da yine gündemlerine ekleyerek görüşmeler sırasında önerilerde bulunurlar.

 

ETD Geri Arama Talebi Nasıl Bırakılır?

E-ticaret danışmanınız ile görüşmeniz gereken bir konu olduğunda 0212 919 18 00 numaralı telefonu arayarak görüşme talebi bırakabilirsiniz. E-ticaret danışmanınız sizi talebinizden bir sonraki iş gününde arayacaktır.

Size daha iyi hizmet verebilmek için neleri geliştirebiliriz?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Aradığınız başlığı bulamadıysanız konuyla ilgili canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.