Satıcı Değil Misin? Trendyol'da Satıcı Ol

Kargo Firması Değişikliği

Birden fazla kargo firması ile çalışmak istiyorsanız Satıcı Destek Çağrı Merkezi ya da Canlı Destek üzerinden bizimle iletişime geçerek değişiklik talebinizi iletebilirsiniz. Trendyol ekibi talebinizi değerlendikten sonra tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

Sipariş bazlı kargo firmanızı değiştirmek isterseniz;  Satıcı Paneli üzerinden Sipariş > Gönderime Hazır alanında Diğer İşlemler > Başka Kargo Firması ile Gönder seçeneğini tıklayarak değişiklik yapabilirsiniz.

Çalıştığınız kargo firmasını değiştirmek isterseniz Kargo İşlemlerim > Çalıştığım Firmalar alanında "Değiştir" butonuna tıklayarak değişiklik yapabilirsiniz. Bu butonu görmüyorsanız Satıcı Destek Çağrı Merkezi ya da Canlı Destek üzerinden bizimle iletişime geçerek değişiklik talebinizi iletebilirsiniz. Trendyol ekibi talebinizi değerlendikten sonra tarafınıza geri dönüş yapacaktır.


Satıcı öder modele geçiş talep etmeniz durumunda ilgili kargo firmasında aktif ve geçerli bir sözleşmenizin olması gerekmektedir. Sözleşme numaranızla birlikte Satıcı Destek Çağrı Merkezi ya da Canlı Destek üzerinden bizimle iletişime geçerek değişiklik talebinizi iletebilirsiniz.

 

Size daha iyi hizmet verebilmek için neleri geliştirebiliriz?

Geri bildiriminiz için teşekkürler.

Aradığınız başlığı bulamadıysanız konuyla ilgili canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.